Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Z Budapešti Air China? Kýžený efekt to přinese, ale ne super cenu. Na to je potřeba více faktorů.

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Z Budapešti Air China? Kýžený efekt to přinese, ale ne super cenu. Na to je potřeba více faktorů.

Air China - VIE-MNL základ dobrý, teď to jen dosadit :D Nějaké typy? https://matrix.itasoftware.com/#view-details:research=BRQMNL-MNLBRQ;solution=0CbVIj3hxo0SOhjBDMUYNJR/ZSQBVM1TRs8OjvRnmPJ7jN001

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

C2-C1, 405 e, Business... *A

Jak se z takového kryptogramu pozná letiště, pro která je platný? To jsou desítky tisíc kombinací.

0 Citovat

@Kokossssss stačí trochu pogoogliť a nájsť nejaké návody prípadne príklady už nefungujúcich dumpov
@Leoš to je práve to umenie :-)

0 Citovat

tu je celkom schopny guide, kde clovek vie pochopit zaklady: https://www.travelcodex.com/2012/01/introduction-to-fuel-dumping/
no, a k veci:
C2c/C2e (viacero letisk v dosahu autom ;) ) - C1, od 190 Eur

0 Citovat
guessWho napsal(a):

@Kokossssss stačí trochu pogoogliť a nájsť nejaké návody prípadne príklady už nefungujúcich dumpov
@Leoš to je práve to umenie :-)

Chápu, chápu... Mám ještě jeden dotaz, proč jste cca před 4 týdny psali, že FD končí, nebo tak něco?

0 Citovat

Ahoj všichni, nejsem žádný nezkušený cestovatel- tak a teď jsem zrovna narazila, že jo... Jde o to, že jsem si poprvé místo stopování, low- cost aerolinek nebo vlaků/busů v Asii zkusila zabookovat auto v Irsku. Ano, je to úplně jiné, snad zvládnu řídit po levé straně, když mám z roku v Thajsku trénink. Mám ale trošku strach z pojištění. To si rozhodně chci sjednat s minimální spouúčastí... A poslední věc- letím brzy do Londýna a objednal a zaplatil jsem auto u SIxt na 6 dní, bohužel jsem ale platil kartou mojí sestry. Pravidla Sixtu ale určují, že řidič musí být zároveň plátcem... Prosím ví někdo co s tím? NEVÍM KAM S TÍMTO DOTAZEM A MOC SE OMLOUVÁM, ALE NIKDE SE NEOBJEVIL, TAK PROSÍM TADY.

0 Citovat

Na místě stějně budeš potřebovat kreditní kartu na deposit, takže to, že je placeno dopředu z jiné karty, nebude velmi pravděpodobně nikdo řešit. Spíš bych řekl, že máš problém, pokud nemáš kreditní kartu.
Pak Ti auto buď vůbec nevydají, případně Tě donutí vzít od nich full pojištění (velmi drahé) a stejně budeš muset mít na debitní kartě k dispozici na deposit nějaké peníze.

0 Citovat
Kokossssss napsal(a):

Chápu, chápu... Mám ještě jeden dotaz, proč jste cca před 4 týdny psali, že FD končí, nebo tak něco?

Nekončí. Skončil akurát u spoločnosti SQ nakoľko celé YQ presunula do base fare.

0 Citovat

FRA-JFK s SQ má stále 75% v YQ... není to výše zmíněný hint? :)

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

FRA-JFK s SQ má stále 75% v YQ... není to výše zmíněný hint? :)

Myslíš hint na C se *A?

0 Citovat

Studuji, studuji, překládám, překládám, .... a zatím jsem se nedozvěděl, co je nejlepší přidat jako "ocásek" Krátký let, který je skoro vždy levný nebo delší s nízkou základní cenou a vyšším palivovým příplatkem...? Nebo je to jedno?

0 Citovat

@Kokossssss Obecně čím kratší tím lepší (do 1h)
@David Hintem nemyslíš to, že skončil u SQ ne? Pak další je na předchozí stránce, ale tam je C2e a C2c do C1

0 Citovat

Musím se přiznat, že jsem jeden z těch, které luštění letišť v daném regionu vyloženě nebaví :) jak tu zaznělo, jedná se o tisíce kombinací a na to nemám po celodenním hledání klasických akcí energii ani náladu.

Závidím těm, kdo už v FD mají nezbytné know–how a hledání je pro ně otázkou desítek minut, nikoliv hodin. :)

0 Citovat

@David Eisel a nebo měsíců jako já :D

0 Citovat

Další dotaz - Pro funkční "ocásek" je potřeba řídit se jen pravidly v "Category 10: Combinability" nebo jsou důležité i ostatní kategorie? Jo a platí to stejné jako pro základní let i pro ten "ocásek"? (myslím tím pravidla, že se může kombinovat jen s určitým letem...) Díky za odpovědi

0 Citovat

Logicky by to tak mělo být :) eoe permitted.

0 Citovat

Okay, díky. Ještě mi přišlo na mysl, eoe permitted, jasná věc, ale jaký význam má potom add-on?

0 Citovat

Zrušili SQ palivo nebo ne? Zase to vypadá na pěkný kolotoč...
http://www.momondo.de/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=3&SO0=OSR&SD0=PRG&SDP0=08-02-2018&SO1=ZRH&SD1=SIN&SDP1=02-03-2018&SO2=SIN&SD2=ZRH&SDP2=09-03-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Zrušili SQ palivo nebo ne? Zase to vypadá na pěkný kolotoč...
http://www.momondo.de/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=3&SO0=OSR&SD0=PRG&SDP0=08-02-2018&SO1=ZRH&SD1=SIN&SDP1=02-03-2018&SO2=SIN&SD2=ZRH&SDP2=09-03-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Zrušiť to určite zrušili. Čo sa týka toho ZUR nie som si istý či to tam takto bolo celú dobu alebo nie. Ale všade inde nie je žiadne YQ.

0 Citovat

a to s tím SQ 1x např ta MLA co se objevila vcera na f4f, tak je tam jakysi komentař u članku dole, že SQ mají nějaké nové podmínky a že by mohli chtit doplatit YQ i když samo musíš 1x proletět a tak vlastně správně tu letenku využiješ..to strašení ten komentář je nějaký fake nebo...?

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Zrušili SQ palivo nebo ne? Zase to vypadá na pěkný kolotoč...
http://www.momondo.de/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=3&SO0=OSR&SD0=PRG&SDP0=08-02-2018&SO1=ZRH&SD1=SIN&SDP1=02-03-2018&SO2=SIN&SD2=ZRH&SDP2=09-03-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Toto bolo naozaj nutne sem postnut?

0 Citovat
toMas napsal(a):

a to s tím SQ 1x např ta MLA co se objevila vcera na f4f, tak je tam jakysi komentař u članku dole, že SQ mají nějaké nové podmínky a že by mohli chtit doplatit YQ i když samo musíš 1x proletět a tak vlastně správně tu letenku využiješ..to strašení ten komentář je nějaký fake nebo...?

Nie, fake to nie je. Viacerí ľudia s tým mali nedávno problémy i keď tam nešlo o takýto 1x. Rozhodne by som to, ale nekupoval. Ak hej, tak treba rátať s tým, že sa môže stať denied boarding, doplatenie paliva alebo zrušenie rezervácie.

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Nie, fake to nie je. Viacerí ľudia s tým mali nedávno problémy i keď tam nešlo o takýto 1x. Rozhodne by som to, ale nekupoval. Ak hej, tak treba rátať s tým, že sa môže stať denied boarding, doplatenie paliva alebo zrušenie rezervácie.

s tymto suhlas, SQ by som sa vyhybal... a nie strasenie to neni, vies si to dohladat sam vo fare Rules, su tam tam dalsie problemy
@guesswho, plz napis mi PM,

0 Citovat

@matio páni programátori už mesiac nevedia naprogramovať súkromné správy :-D (hire me!)

0